Милованов прокоментував образу Коломойського, який назвав його “дебілом”

ДУМКА 22, Жовтень 2019, 11:32 487
Милованов прокоментував образу Коломойського, який назвав його “дебілом”

У відповідь на образи з боку Ігоря Коломойського міністр розвитку економіки Тимофій Милованов вирішив віджартуватися і не коментувати вимогу олігарха про відставку.

У відповідь на прямі образи з боку українського бізнесмена Ігоря Коломойського на свою адресу міністр розвитку економіки Тимофій Милованов вирішив пожартувати, а заклик олігарха подати у відставку – проігнорувати. Про це міністр сказав журналістам під час брифінгу у вівторок, 22 жовтня.

Напередодні Коломойський в інтерв’ю телеканалу “Настоящее время” назвав Милованова “дебілом” після того, як той заявив, що номер “Кварталу 95” про спалений будинок ексголови Національного банку України Валерії Гонтаревої може вплинути на інвестиційний клімат в Україні. Також, за словами Коломойського, після таких слів Милованов має піти в відставку.

“Я ніколи не приховував, що я дебіл. Жартую, звісно ж”, – відповів на це Милованов. При цьому він додав, що не коментуватиме вимогу Коломойського про свою відставку.

“Я це не коментую. Я вважаю, що так повинно бути в нормальній країні, не треба коментувати заяви олігархів або бізнесменів”, – зазначив він.

Нагадаємо, напередодні виступ студії “Квартал 95” разом з національним хором імені Верьовки, які висміяли підпал будинку ексглави Нацбанку Валерії Гонтаревої, розкритикували двоє міністрів чинного уряду. Милованов написав у Facebook, що цей номер “погано виглядає” для іноземних інвесторів.