На Харківщині керівником національно-патріотичного виховання буде шанувальник комунізму

ДУМКА 29, Квітень 2020, 19:41 424
На Харківщині керівником національно-патріотичного виховання буде шанувальник комунізму

У Харківській області керівником координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ХОДА буде Євген Грицков, який є шанувальником комуністичної ідеології і був кандидатом у депутати від проросійської партії “Опозиційний блок”.

Про це повідомляє журналіст Павло Федосенко.

“Євген Грицков, заступник голови ХОДА, кандидат у депутати від” Опоблоку”, колишній соратник Добкіна, любитель червоних прапорів і”дідівоювали”. Відучора-наказом губернатора призначений керівником координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ХОДА. Який. Лютий. Пі…єц. Чекаю призначення Медведчука на посаду голови Інституту національної пам’яті”, – написав журналіст.

Нагадаємо, раніше нардеп від» Голосу ” Ярослав Железняк заявив, що уряд намагається, скориставшись карантином, проштовхнути призначення на ключові посади в державі без конкурсу.

“Уряд намагається використовувати “карантинні” закони щоб швидко призначити топ-чиновників митниці ДФС і в інших місцях. Ми, звичайно, намагаємося зупинити. І тільки публічний тиск може відновити справедливість”, – заявив депутат.