На Київщині учасникам АТО/ООС відмовили у приміщенні для створення ветеранського хабу. ВІДЕО

ДУМКА 5, Вересень 2019, 02:37 280
На Київщині учасникам АТО/ООС відмовили у приміщенні для створення ветеранського хабу. ВІДЕО

29 серпня 2019 року відбулося засідання 75-ї сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, у порядку денному якого серед інших стояло питання про надання в оренду нежитлового приміщення для організації там учасниками АТО/ООС “ветеранського хабу”.

Журналісти стверджують, що відповідне рішення депутати відкладають вже не перший, а на цій сесії, “прикриваючись різними проблемами, зовсім провалили голосування”.

Про це KV стало відомо з сюжету телеканалу KROKUS.TV, який був розміщений на сервісі YouTube 30 серпня 2019 року.

29 серпня 2019 року відбулося засідання 75-ї сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, у порядку денному якого серед інших стояло питання про надання в оренду нежитлового приміщення за адресою вул. Ярослава Мудрого, 44 для організації учасниками АТО/ООС “ветеранського хаба”. Депутати проголосували проти.

“Ви сьогодні згадуєте тих, хто загинув за цю країну. Вони точно не загинули для того, щоб ви розбазарювали майно міста, щоб ви роздавали ділянки наліво і направо, щоб, коли звертається атошник надати йому земельну ділянку, йому відмовляли, бо земельних ділянок немає. Зате над річкою роздали всі земельні ділянки, зараз продаєте всі земельні ділянки. Та, що за х@@ня відбувається в місті”, – прокоментував ситуацію місцевий волонтер Юрій Москаленко (на фото).

За словами журналістів KROKUS.TV відповідне рішення депутати відкладають вже не перший раз при цьому, а на цій сесії, “прикриваючись різними проблемами зовсім провалили голосування”.

Відзначимо, що засідання 75-ї сесії Білоцерківської міської ради, провів в. о. міського голови, секретар міської ради Вадим Кошель.