На Львівщині поліція відкрила кримінальне провадження через блокування вагонів з російським вугіллям

ДУМКА 21, Вересень 2019, 15:26 358
На Львівщині поліція відкрила кримінальне провадження через блокування вагонів з російським вугіллям

На Львівщині поліція розпочала кримінальне провадження за фактом блокування залізничних комунікацій.

Про це інформує Департамент комунікації Національної поліції.

У Сокальське відділення поліції сьогодні, 21 вересня, надійшла заява від керівництва одного з вугільних підприємств району про те, що в селі Сілець на залізничній колії станції “Соснівка” невідомі особи здійснюють блокування вагонів, завантажених вугіллям, чим наносять суттєву фінансову шкоду підприємству.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.279 (блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства) КК України. Санкція статті передбачає від двох до п’яти років позбавлення волі.

“Зараз ми намагаємося переконати правопорушників припинити чинити беззаконня. Однак, якщо вони відмовляються виконувати законні вимоги поліцейських, ми будемо змушені застосувати заходи поліцейського примусу”, – наголосили в поліції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Соснівці на Львівщині було помічено понад 100 вагонів з вугіллям, привезених з Росії. Про це заявив депутат Львівської обласної ради Ігор Грабінський.

Ігор Грабінський сказав, що серед мешканців Червонограда та Соснівки є збурення, адже на їхній землі стоять вагони з російським вугіллям.

“Це вугілля привезене для збагачення на Львівську вугільну компанію. Воно розмитнене, кошти сплачені. Але люди обурені, бо стоять вагони з написами «Росія. Москва» на Львівщині. Це означає, що торгівля з Росією зараз триває”, – сказав Ігор Грабінський.