На передовій солдат агітують, що розведення сил врятує їм життя. ФОТО

ДУМКА 17, Жовтень 2019, 17:28 1050
На передовій солдат агітують, що розведення сил врятує їм життя. ФОТО

На передовій Донбасу командування через інформаційні листки намагається переконати українських бійців, що розведення збереже їхні життя.

Про це повідомив військовий журналіст Олександр Моторний у своєму Facebook.

“Зустрічайте! Вже! На кожному РОПі, ВОПі та окопі, нашої країни! Поінформований воїн – найвмотивованіший воїн!”, – зазначає Моторний у дописі до фото.

На передовій солдат агітують, що розведення сил врятує їм життя. ФОТО На передовій солдат агітують, що розведення сил врятує їм життя. ФОТО

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський зазначив, що на ділянках наміченого розведення сил на Донбасі вже два дні дотримується режим тиші, але необхідно дочекатися 7-денного терміну для початку процесу розведення сил і засобів.

“Семиденний термін тиші – це не новина для України і всіх учасників Тристоронньої групи в Мінську. Тому ми чекатимемо на сім днів тиші. Для нас показником є ОБСЄ, яке має сказати, що так, сім днів не було обстрілів. На сьогодні я знаю, що два дні вже у нас тиша. Будемо вірити, будемо чекати, що сім днів буде тиша, і тоді ми можемо говорити про відведення (сил – ІФ)”, – сказав він у середу на прес-конференції з президентом Латвії Егілсом Левітсом у Ризі.

Зеленський уточнив, що два дні тиші було зафіксовано на ділянках наміченого розведення сил.