“На війні як на війні”: Ярош пообіцяв нагадати “очманілим від влади паяцам”, хто в Україні господар

Володимир Маркопольский 10, Квітень 2020, 20:20 884
“На війні як на війні”: Ярош пообіцяв нагадати “очманілим від влади паяцам”, хто в Україні господар

Керівник Української добровольчої армії Дмитро Ярош розповів, заявив, що влада пошкодує про те, що вона почала переслідування активістів Революції Гідності.

Про це колишній народний депутат написав у себе в блозі.

Він зазначив, що президент Володимир Зеленський в черговий раз відмовчується, коли зобов’язаний висловити свою позицію у резонансній справі.

“Путінські підстилки з ДБР оголосили підозру Тані Чорновол… За Майдан! Зеленський, як завжди, коли треба висловлювати позицію – мовчить… Ну-ну…З Божою поміччю, дочекаємося завершення карантину і нагадаємо очманілим від влади паяцам, хто є в Україні господарем своєї долі на своїй землі. А раптом, зелені владоможці забажають пришвидшити процес, що ж – пандемія не стане на заваді для дій патріотів України. Адже, «на війні як на війні», – зазначив Ярош.

Нагадємо, що народній депутатці минулого скликання Тетяні Чорновол вручили клопотання про підозру у 8 статтях. Кожна тягне за собою покарання від 8 до 15 років за ґратами.

Серед звинувачень, зокрема, нанесення легких, середніх, тяжких ушкоджень, протидія журналістській діяльності, підбурювання.

“Її підозрюють в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині, вчиненого за попередньою змовою групою осіб способом, небезпечним для життя багатьох осіб”, – йдеться в повідомленні ДБР.

Під час обшуку слідчі вилучили одяг, який був зазначений у постанові, зброю та телефон. За словами ексдепутатки, вилучати зброю правоохоронці права не мали, адже та була нагородою.“Це політичні репресії. Це справа за Майдан. Проти мене як проти активіста Майдану”, – запевнила ексдепутатка.