На Житомирщині перемогла безробітна представниця “Слуги народу” з середньою освітою

ДУМКА 25, Липень 2019, 00:40 4085
На Житомирщині перемогла безробітна представниця “Слуги народу” з середньою освітою

У Житомирській області безробітна Тетяна Грищенко перемагає на виборах до Верховної Ради.

Сайт Центральної виборчої комісії повідомляє, що на одномандатному округу №66 перемагає кандидат від партії “Слуга народу” безробітна Тетяна Грищенко.

Згідно з даними ЦВК, Грищенко набрала 28,76% або 22 572 голосів виборців за результатами підрахунку 98,98% електронних протоколів дільничних комісій.

Найближчий її суперник-самовисуванець, головний науковий співробітник Інституту законодавства Верховної Ради Віталій Журавський, набрав 20,45% або 16 049 голосів.

Третє місце зайняв самовисуванець, депутат Верховної Ради від партії “Народний Фронт” Павло Дзюблик, набравши 12,85% або 10 086 голосів.

39-річна Грищенко народилася в Малині Житомирської області, отримала середню спеціальну освіту, до сьогодні безробітна.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що користувачі мережі продовжують обговорювати результати виборів до Верховної Ради і ділитися один з одним творчістю за їх мотивами.

Автор картинки критично поставився до складу нової Верховної Ради і посміявся над потраплянням до парламенту представників професій, які не пов’язані з державною діяльністю.

“Було б смішно, якби не було так сумно”, – йдеться у підпису до карикатури.

У коментарях користувачі також жартують над результатами виборів.

“Зате відспівають і поховають на найвищому рівні”, “Ваші жарти засмучують Дубинського”, “Ніщо так не об’єднує гумористів як парламент”, – пишуть в коментарях.