НАБУ проводить обшук у кума голови ДБР

ДУМКА 3, Грудень 2019, 01:00 190
НАБУ проводить обшук у кума голови ДБР

Детективи НАБУ навідалися з обшуками до близького соратника та кума голови Державного бюро розслідувань Романа Труби – ексначальника головного слідчого управління ГПУ Ігоря Щербини.

Колишнього слідчого звинувачують у спробі “продати” закриття справи за 150 тисяч доларів, повідомив у своєму телеграм-каналі екснардеп Ігор Мосійчук.

Колишній начальник головного слідчого управління Генеральної прокуратури України став по-справжньому відомим під час “газової справи Тимошенко”, у якій він виступив слідчим.

“Схоже напередодні завтрашнього розгляду закону про ДБР в парламенті боротьба за вплив на цю правоохоронну структуру загострилася до межі”, – заявив колишній парламентар.

Був звільнений з посади ще за часів генпрокурора Віктора Шокіна. Буцімто через те, що він фігурував у звіті Міжнародної дорадчої групи при Раді Європи щодо подій на Майдані у лютому 2014 року, презентованому 31 березня в Києві.

Деякі ЗМІ стверджують, що Щербина так само є кумом екснардепа Сергія Пашинського. Буцімто саме через колишнього депутата від БПП і було “протягнуто” Романа Трубу на посаду очільника ДБР.