Нас ведуть до капітуляції, – розвідник, який вивозив Цемаха. ВІДЕО

ДУМКА 13, Вересень 2019, 22:10 1980
Нас ведуть до капітуляції, – розвідник, який вивозив Цемаха. ВІДЕО

Командир підрозділу Олександр Старина, розвідник, який брав участь в спецоперації із захоплення екс-бойовика Володимира Цемаха, вважає, що передача Росії підозрюваного в причетності до трагедії рейсу МН-17 і розведення військ на Донбасі — це ланки одного ланцюга.

Про це він заявив у програмі «Свобода слова» Савіка Шустера.

Таким чином військовослужбовець відреагував на питання про те, чи зачепив його факт звільнення колишнього бойовика «ДНР».

«Розумієте, є такий момент, говорять про ціну яка заплачена за його вивід. Загинув мій товариш бойовий, з яким ми з 14-го кожен день. Інший товариш отримав травму. Питання навіть не в тому що була заплачена така ціна. Ми знаємо заради чого ми знаходимося тут. Ми знаємо, що з нами може статися, в будь-який момент.

Суть не в цьому була, суть для нас для всіх. Ми бачимо, що тут відбувається в районі — це розведення військ. Бачимо видачу Цемаха, це все ланки одного ланцюга, які ведуть на жаль не просто до миру, а як було вже сказано, до капітуляції. І ось це ось дійсно нас дуже сильно хвилює”, – сказав він.

На прохання ведучого на слова Старина відреагував перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко.

«Мені здається сьогодні президент кілька разів, на різних майданчиках повторив, що ми не будемо здавати ні території, ні людей, цитуючи Климкіна, розуміння цих процесів в правильному порядку для України, в межах інтересів України, у президента. Щодо Цемаха, то з них були слідчі дії, я розумію, що це морально, психологічно, можливо для когось була важка ситуація, що його обміняли, але всі необхідні слідчі дії були проведені з ним, з боку наших партнерів теж», — сказав він.