Націоналісти обіцяють почати не мирний протест, якщо ЦВК не скасує реєстрацію Шарія і Клюєва

ДУМКА 2, Липень 2019, 23:02 1018
Націоналісти обіцяють почати не мирний протест, якщо ЦВК не скасує реєстрацію Шарія і Клюєва

Волонтер і активіст Роман Синіцин заявив про те, що якщо рішення про допуск до виборів соратника Януковича Андрія Клюєва і російського пропагандиста Шарія не буде скасовано, то почнуться силові акції.

Про це він написав у Фейсбуці.

Синіцин зазначив: “сьогодні на акцію за пару годин зібралося більше тисячі осіб. Тому що люди не будуть терпіти ганьбу. Шарій і Клюєв-ватна нечисть, яка втекла з країни – не може балотуватися і не балотуватиметься в Раду.

Сьогодні протест був мирний. Постояли, поговорили, покричали, спалили.

Якщо за два дні ЦВК і ВСУ не розберуться, хто з них більше налажав і не скасують рішення про реєстрацію цих двох покидьків – ми залишаємо за собою право від мирного протесту перейти до не мирного.

Також звертаємося до Володимира Зеленського, президента і гаранта Конституції. У таких ситуаціях ви повинні говорити швидше, ніж люди, а не мовчати і ховатися. Якщо від вас не буде заяви з приводу ганебних рішень про реєстрацію на вибори антимайданівців-втікачів всупереч закону і Конституції, то ми прийдемо до вас.

2 дні. Час пішов. З повагою ваші. Ті, кому не пох#й”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Центральна виборча комісія на виконання судового рішення зареєструвала проросійського відеоблогера Анатолія Шарія кандидатом у народні депутати України на позачергових парламентських виборах, що відбудуться 21 липня.

Відповідну постанову члени ЦВК ухвалили сьогодні на засіданні.

Так, на виконання постанови Верховного суду, ЦВК повторно розглянула документи Шарія, якому раніше відмовила в реєстрації кандидатом у народні депутати, включеного до виборчого списку “Партії Шарія” під номером один, та постановила зареєструвати його кандидатом.

Також ЦВК на виконання рішення Верховного суду зареєструвала кандидатом у народні депутати Євгена Євтухова, включеного до виборчого списку “Партії Шарія” під номером п’ять, якому було відмовлено в реєстрації постановою Центрвиборчкому від 24 червня.

Таким чином, сьогодні комісія постановила доповнити виборчий список “Партії Шарія” даними про Шарія та Євтухова.