“Немає голосів”: Саакашвілі замість посади віцепрем’єра стане радником Зеленського

ДУМКА 29, Квітень 2020, 01:32 378
“Немає голосів”: Саакашвілі замість посади віцепрем’єра стане радником Зеленського

У команді Зеленського запропонували Міхеїлу Саакашвілі замість обіцяної посади віцепрем’єра увійти у Національну раду реформ – консультативний орган при президентові.

Про це повідомляють інформовані джерела.

Так, співрозмовника видання повідомив, що Саакашвілі відвідував Офіс президента, де обговорював своє призначення у виконавчу владу. Але там йому запропонували через труднощі з призначенням в уряд, увійти в Національну раду реформ.

Примітно, що Саакашвілі вже входив до складу Нацради реформ при президенті Порошенку як голова Одеської ОДА. Під час одного із засідань цієї ради відбувся його відомий конфлікт із Аваковим.

Нагадаємо, фракція «Слуга народу» планувала висунути кандидатуру колишнього президента Грузії та екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі на пост віцепрем’єра з питань реформ в уряді Дениса Шмигаля.

Під час зустрічі кандидата з фракцією, він озвучив майбутні пріоритети своєї діяльності у разі призначення на посаду. Однак потім Кабмін відкликав подання на Саакашвілі з Ради через слабку підтримки у фракції “Слуги народу”.