Неправильно пишуть: у Зеленського знову накинулися на ЗМІ

ДУМКА 16, Серпень 2019, 18:48 623
Неправильно пишуть: у Зеленського знову накинулися на ЗМІ

Українські ЗМІ неправильно інтерпретували заяву глави Офісу Президента Андрія Богдана, що команді Володимира Зеленського не потрібні журналісти для спілкування з суспільством.

Таку думку висловив в інтерв’ю “громадському” заступник голови офісу Президента з гуманітарних питань Юрій Костюк.

“Я вважаю, що ця заява і подальша реакція журналістів на нього, як би це не було парадоксально, доводить правоту Андрія Богдана. Я поясню, що я маю на увазі. Коли Андрій Богдан сказав, що нам для того, щоб комунікувати з суспільством, в принципі не потрібно посередництво журналістів… Він сказав це, згодом я читав заголовки, що Офіс Президента переслідує свободу слова, хоче взагалі скасувати класичну журналістику, Офіс Президента не поважає журналістів. Тобто дуже багато було новин, які насправді трохи спотворили сенс того, що сказав Андрій”, – зазначив Костюк.

За його словами, спочатку малося на увазі, що Офісу Зеленського, щоб донести якийсь меседж людям, не треба збирати прес-конференції або давати інтерв’ю.

“Малося на увазі, що якщо нам потрібно донести якийсь меседж або щось зробити, або щось повідомити людям, нам не обов’язково для цього збирати прес-конференцію величезну або давати інтерв’ю… Ми живемо в 21 столітті, все змінюється. Так, наша передвиборча кампанія довела, що іноді простіше взяти телефон і висловитися”, – заявив заступник голови ОПУ.

“Чому я кажу, що він виявився прав. Тому що, як мені здається, його (Андрія Богдана, – ред.) думку зрештою в чомусь спотворили. Він правий у тому, що якщо ми хочемо донести меседж, для чого нам посередники, які можуть цей меседж перекрутити?”- додав Костюк.

При цьому він запевнив, що в команді Зеленського “ніхто не збирається впливати на свободу слова”.

“В 21-му столітті ми розуміємо роль журналістів, ніхто не збирається впливати на свободу слова, повинні бути журналістські розслідування, повинна бути справжня хороша журналістська аналітика. Це все повинно бути. Треба зрозуміти – все в сучасному світі дуже активно змінюється. Класична журналістика також повинна бути мобільною”, – повідомив Костюк.