NewsOne звинуватив у небажанні закінчити війну всіх, хто проти їх ефіру з російськими пропагандистами

ДУМКА 8, Липень 2019, 03:51 782
NewsOne звинуватив у небажанні закінчити війну всіх, хто проти їх ефіру з російськими пропагандистами

У редакції телеканалу NewsOne, який анонсував проведення телемосту з пропагандистським каналом Росія1, заявили, що планують «спілкуватися з народами двох країн, а не з політиками».

«Треба поговорити — це телеміст між звичайними людьми України і Росії: без політики, без політиків. Кожен зі свого боку повинен зробити крок для припинення війни» — йдеться в заяві телеканалу.

Своє рішення там пояснили «важливістю діалогу між народами України і Росії».

Як заявили на телеканалі, «сьогодні в Україні близько 70% людей чекають прямих політичних переговорів з Росією».

«Сьогодні, коли щодня гинуть українські солдати, а політики попередньої і теперішньої влади продовжують діяти, ми вважаємо своїм журналістським обов’язком вийти на такий відкритий діалог між народами України і Росії. І ми хочемо змусити політиків йти на переговори заради миру», — йдеться в повідомленні.

Також в NewsOne заявили про звинувачення, які надійшли на адресу каналу, «переходять в прямі погрози і залякування».

«І коли ми говоримо, що необхідний світ — окремими політичними партіями починається черговий обман людей і звинувачення на адресу нашого каналу, що переходять в прямі погрози і залякування. І ті, хто це робить, не хочуть світу. Тому що розуміють, що будь-який світ можливий тільки в переговорному процесі «, — заявили в редакції.

Раніше кандидат в народні депутати від партії Європейська Солідарність, екс-радник президента Петра Порошенка Юрій Бірюков заявив, що він збирається пирйти на телеканал кума Путіна Віктора Медведчука NewsOne і “поговорити” з його співробітниками.

Він зазначив, що після того, як телеканал анонсував спільне шоу з російським пропагандистами, вже слід відкинути всяку політкоректність і перестати панькатися.

“Все, хлопці. Ми приїхали. Вони починають “говорити”. І це не монтаж, не фейк, не жарт. Ці мерзотники почали процес. Їм вже треба поговорити. Мені здається, що нам тут вже можна не панькатися і не зображати політкоректність. Мені здається, що тим скотам, які хочуть “поговорити”, треба нагадати ціною скільки життів вони миленько і безтурботно ведуть свої ефіри із затишних студій в Києві. Моя політкоректність поламалася, соррі”, – написав Бірюков.

Він додав, що збирається в п’ятницю прийти на телеканал, щоб “поговорити” з його співробітниками.