“Нічого образливого”: у Зеленського стали на захист дружини прем’єра Ізраїлю

ДУМКА 19, Серпень 2019, 20:26 2839
“Нічого образливого”: у Зеленського стали на захист дружини прем’єра Ізраїлю

Це “ні в якому разі не є проявом неповаги до України”, запевняють в Офісі президента.

Дружина прем’єр-міністр Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху Сара “ненавмисно” кинула на землю хліб, який подружжю Нетаньяху піднесли під час їх прибуття в аеропорт Борисполя. Про це агентству Інтерфакс-Україна заявили в Офісі президента.

“Це було зроблено несвідомо і ні в якому разі не є проявом неповаги до України. Цей випадок не може затьмарити важливістю і масштабністю візиту прем’єр-міністра Ізраїлю в Україну, який відбувся вперше за 20 років і став для обох країн важливим поштовхом до розвитку відносин в економічній, освітній, культурній областях та в IT”, – сказали в прес-службі ОП.

До цього, за повідомленням ізраїльського видання Ynet, Сара Нетаньяху нібито влаштувала перепалку з екіпажем літака під час польоту до Києва. Повідомляється, що дружина прем’єра Ізраїлю відчитала командира борту за те, що той “не вітав її належним чином” при посадці в літак.

Зараз Нетаньяху з дружиною перебувають у Києві з офіційним візитом. Сьогодні Україна та Ізраїль підписали двосторонні міжнародні договори про співпрацю у сфері сільського господарства, економіки, освіти, культури, а також молоді та спорту.