Новий скандал: у Верховну Раду знову пустили російських пропагандистів

ДУМКА 2, Жовтень 2019, 18:08 6010
Новий скандал: у Верховну Раду знову пустили російських пропагандистів

У Верховній Раді України помітили російських журналістів, і керівник прес-служби Апарату Верховної Ради України Ірина Кармелюк підтвердила, що вони дійсно були в парламенті 2 жовтня.

Кореспондент видання УКРІНФОРМ Олександр Трохимчук написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, що в кулуарах українського парламенту абсолютно спокійно розгулюють російські журналісти.

“У кулуарах українського парламенту безперешкодно тусять російські журналісти. Причому не приховують цього. Причому поводяться іноді дуже нахабно. Питання: а навіщо вони тут і чому їх акредитували?”– написав Трохимчук.

У коментарях до його посту керівник прес-служби апарату Верховної Ради Ірина Кармелюк зазначила, що немає заборони на акредитацію іноземних журналістів, але можна звертатися в СБУ.

Користувачі обурилися і поставили питання Кармелюк про те, яким же чином російські ЗМІ змогли отримати акредитацію у Верховній Раді дев’ятого скликання.

Вона пояснила, що за останні два місяці було акредитовано вже 2300 журналістів, а потім уточнила, що російські журналісти були акредитовані не від російських видань.

“Жодного російського ЗМІ не було акредитовано, хоча і немає заборони. Сьогодні були росіяни під прапором ВПС і Вашингтон пост”, – пояснила керівник прес-служби Верховної Ради.