Партія, яка влилася в “Слугу народу”, відмовилася платити зарплати співробітникам по всій Україні

ДУМКА 30, Липень 2019, 17:13 446
Партія, яка влилася в “Слугу народу”, відмовилася платити зарплати співробітникам по всій Україні

У Києві закривається центральний офіс партії УКРОП, розташований на вулиці Володимирській, 12. Звідти вивозять меблі та комп’ютери, а працівники тим часом намагаються отримати зарплату за червень-липень 2019 року.

Окрім столичного офісу, без заробітної плати за останні 2 місяці залишаються працівники осередків УКРОПу у 24 областях України.

«Позиція керівництва партії УКРОП дивує: мовляв, ми не сподівалися на такий результат виборів до Верховної Ради, тому тепер маємо форс-мажор з невиплатою зарплати, який повинні всі зрозуміти», — розповідає Громадському радіо медіа-координатор Закарпатської обласної організації УКРОПу Андрій Андрусяк.

За словами керівника секретаріату партії УКРОП Дениса Борисенка, все, на що можуть розраховувати працівники офісів у регіонах, це виплата заробітної плати за червень.

«У нас немає ресурсу для повної виплати заробітної плати та плати за оренду офісів по всій Україні», — зазначив Денис Борисенко.

Незважаючи на те, що УКРОП офіційно не брав участь у дострокових виборах до Верховної Ради України, його лідери — Тарас Батенко, Ігор Палиця та Ірина Констанкевич обралися до парламенту по мажоритарним округам, інша ж частина представників«УКРОПу» пішла на вибори від партії «Слуга народу».