“Перетворили РНБО на посміховисько з клоунами”: Звільнений Кривонос виступив із різкою заявою

ДУМКА 30, Листопад 2019, 02:37 336
“Перетворили РНБО на посміховисько з клоунами”: Звільнений Кривонос виступив із різкою заявою

Заступник секретаря Ради нацбезпеки й оборони Сергій Кривонос, якого відразу з двох посад звільнив президент Володимир Зеленський, заявив, що РНБО перетворилася в “посміховисько з клоунами”.

Так на відсторонення в п’ятницю, 29 листопада, чиновник відреагував на своїй сторінці у Facebook. “Вечір перестає бути нудним”, – написав він.

На думку Кривоноса, відставка пов’язана “з небажанням певних посадових осіб реалізації програми з підвищення обороноздатності України “П’ять кроків”, як раз коли ми вийшли вже на фініш”.

“Секретар РНБО, якого попередні п’ять років війни не було видно і чутно ні на фронті, ні в тилу, таки проштовхнув підписання указу”, – вважає Кривонос.

«І взагалі — перетворили РНБО з Ради національної безпеки і оборони України на посміховисько з клоунами», — написав Сергій Кривонос, додавши, що продовжує працювати для України.

Нагадаємо, наказом глави держави чиновника відсторонили від посади голови Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю при РНБО України та з робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави.