“Підгорає”: Бужанський влаштував істерику в Раді через те, що В’ятрович стане депутатом. ВІДЕО

Володимир Маркопольский 12, Листопад 2019, 16:46 1674
“Підгорає”: Бужанський влаштував істерику в Раді через те, що В’ятрович стане депутатом. ВІДЕО

Народний депутат від партії “Слуга народу” Максим Бужанський, відомий своєю антиукраїнською позицією, обурився через те, що його колегою стане Володимир В’ятрович, який пройшов у Раду за списком “Європейської солідарності”.

Своє обурення парламентарій висловив з трибуни Верховної Ради.

Зокрема він заявив, що для того, щоб депутатом став Володимир В’ятрович став депутатом, необхідно проголосувати за відставку Ірини Луценко. Бужанський закликав своїх колег не голосувати за відставку Луценко, щоб В’ятрович не став депутатом.Втім, верховна Рада його не підтримала і проголосувала за відставку Ірини Луценко. Дане рішення підтримали 275 народних обранців, тоді як проти проголосували лише 34.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що пропагандист Руслан Коцаба звинуватив українську владу в розв’язуванні війни на Донбасі, а революцію Гідності назвав способом “незаконного збагачення евромайдановских бариг”.“Незаконне збагачення і було метою цих евромайдановских бариг. А не якесь примарне європейське майбутнє, НАТО, Євросоюз тощо. Відповідно, Повсталий Донбас спробували втихомирити за допомогою танків і авіаційних бомб”, – заявив Коцаба.