“Підмітають пісок і розгрібають помиї”: в Харкові знущаються над курсантами Нацгвардії. ВІДЕО

ДУМКА 1, Жовтень 2019, 17:16 964
“Підмітають пісок і розгрібають помиї”: в Харкові знущаються над курсантами Нацгвардії. ВІДЕО

У Національній академії Національної гвардії України в Харкові учнів змушують робити різну вуличну роботу, а за найменший непослух карають негуманним способом.

Про це повідомляє колишній лідер одеського осередку «Правого сектора» і активіст Сергій Стерненко у своєму блозі, опублікованому в YouTube.

Він розповів, що після скандалу з випускниками-нацгвардійцями, які танцювали під пісню російського співака Олега Газманова, курсанти почали писати йому про інші проблеми в Академії.

Стерненко надіслали фото і відео, на яких видно, що учні в Національній академії миють бордюри, підмітають пісок і розгрібають помиї. Курсанти скаржаться, що їх змушують робити інші роботи, які невластиві військовій службі.

На одному з нижче опублікованих фото, за словами активіста, курсантів покарали триманням стільців на вазі через чіпси, знайдені сержантом в тумбочці.

На другому знімку-майбутнє нацгвардійці віджимаються в протигазах через неправильно застелене ліжко одного з курсантів.

«Якщо по першій ситуації керівництво академії ще зможе якось відмазатися», сказавши, ну подумаєте, просто вирішили змусити курсантів трохи попрацювати, то у випадку з цими двома фото – ситуація серйозна. Це називається знущання.

Курсантів принижують, над ними знущаються і керівництво про це знає. У мене два питання: якими офіцери стануть у майбутньому, якщо їх так виховують, і друге – чим ми відрізняємося від РФ, якщо над нашими військовими знущаються і вважають, що все добре», — зазначив Стерненко.

“Підмітають пісок і розгрібають помиї”: в Харкові знущаються над курсантами Нацгвардії. ВІДЕО “Підмітають пісок і розгрібають помиї”: в Харкові знущаються над курсантами Нацгвардії. ВІДЕО “Підмітають пісок і розгрібають помиї”: в Харкові знущаються над курсантами Нацгвардії. ВІДЕО “Підмітають пісок і розгрібають помиї”: в Харкові знущаються над курсантами Нацгвардії. ВІДЕО “Підмітають пісок і розгрібають помиї”: в Харкові знущаються над курсантами Нацгвардії. ВІДЕО