Підозрюваної у справі Шеремета Яни Дугар не було в Україні, коли її “зафіксували камери спостереження”

Володимир Маркопольский 13, Грудень 2019, 15:54 5168

Фігурантки справи провбивство Павла Шеремета Яни Дугар не було в України у той день, коли, як стверджує поліція, вона була зафіксована на камерах спостереження.

Про це повідомив журналіст Александр Курбатов.

Поліція і прокуратура знов пробили дно: у день, коли Яна Дугар, на думку слідства, знімала камери спостереження, вона була за кордоном, у Італії і Румунії. Це 11 липня 2016 року і її знаходження за кордоном підтверджується печаткою у паспорті і авіабілетами.

Адвокат показує закордонний паспорт Яни із печатками і відмітками. Ці відмітки і білети вказують, що вона повернулася в Україну 13 липня, тобто через два дні після того, як, нібито, вона ходила біля будинку Шеремета.

Ви ж пам’ятаєте: це було дуже, дуже ретельне розслідування, чотири роки! Слідство залучило навіть іноземного спеціаліста, який “мілага узнає по паходкє”, але не перевірило документи! Блд, не перевірило бісові документи, які є у прикордонної служби. Перевірка документів – це просто азбука для початківців. Ще раз, слідство тривало чотири роки!

Мова йде про пожиттєве ув’язнення, але слідчі взагалі не задали собі питання про те, де була Яна у той день, яке в неї може бути алібі. А ще є день і ніч перед вбивством та день вбивства, тобто 19 і 20 липня 2016 року.

Дугар у цей час була не у пустелі Сахара, а у військовій частині з госпіталем, де точно знають, знаходиться у них військовослужбовець, що він там робив. Давайте не вірити документам, журналам з в/ч. Але ж там безліч свідків. Де вони із показаннями, що Дугар не було або вона якось не так себе вела?

Вибачте, у мене саме такі емоції. Я писав про граблі вчора, але навіть не міг передбачити, що прокурорські і поліція утнуть такий ппц. Я не знаю, що ще має статися, щоб Аваков і Рябошапка всиділи на своїх посадах.