“Пішли по бєспрєдєлу”: Тимошенко заступилася за обвинуваченого у справі Гандзюк Мангера

ДУМКА 11, Лютий 2019, 17:11 240
“Пішли по бєспрєдєлу”: Тимошенко заступилася за обвинуваченого у справі Гандзюк Мангера

Кандидат у президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко закликала голову Генеральної прокуратури Юрія Луценка піти у відпустку на час виборчої кампанії через справу про вбивство Катерини Гандзюк.

Про це йдеться в повідомленні Тимошенко, опублікованому на її офіційній сторінці в Facebook, передає “Думка“.

Тимошенко заявила, що нинішня влада “пішла по бєспрєдєлу”, оскільки колишньому члену партії “Батьківщина” Владиславу Мангеру пред’явили звинувачення в організації вбивства Гандзюк. Тимошенко вважає, що слід звинуватити й інших керівників області, які належать до президентської партії БПП. Крім того, вона зазначила, що у Генеральної прокуратури немає доказів того, що за вбивством Гандзюк стоїть Мангер, є лише домисли.

Тимошенко переконана, що це політична провокація з боку влади. Лідер “Батьківщини” переконана, що це боротьба Петра Порошенка за владу, яка ведеться “брудними способами”. Вона стверджує, що вся ця провокація, влаштована для того, щоб звинуватити її політичну силу і вивести з-під удару президентську БПП. Через прокуратуру хочуть перевести стрілки на людину, яка твердо стоїть на позиції, що він не має відношення до вбивства Гандзюк.

Тимошенко закликала главу ГПУ піти у відставку на час виборчої кампанії і відкрито підтримувати нинішнього президента Петра Порошенка. Крім того, вона заявила, що ГПУ повинна публічно звинуватити у вбивстві Гандзюк членів президентської партії Гордєєва, Рищука, Паламарчука.

Крім того, Тимошенко закликала провести неупереджене і публічне розслідування даної справи.

Також Тимошенко звернулася до президента з проханням не використовувати силові структури у своїй політичній боротьбі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України звинуватила главу Херсонської обласної ради Владислава Мангера в організації вбивства Катерини Гандзюк.