Політолог пояснив, чому Кремль плює на російськомовних в диктаторських країнах

ДУМКА 23, Лютий 2019, 18:22 116
Політолог пояснив, чому Кремль плює на російськомовних в диктаторських країнах

Кремль не намагається конфліктувати з країнами, в яких існує авторитарний режим, а “захист російськомовного населення” спрямована виключно на країни, в яких розвивають демократичні цінності.

Таку думку висловив журналіст, політолог Віталій Портников, передає “Думка“.

Він зазначив, що рішення керівництва Казахстану відмовитися від написів російською на банкнотах національної валюти практично не помітили в Москві і заявили, що це внутрішня справа країни. У той час, коли відмова від антидержавного закону Ківалова-Колиснеченко в Україні викликала обурення в Кремлі, який після цього влаштував війну на Донбасі і анексію Криму.

Політолог нагадав, що коли відбувалася масова міграція російськомовного населення з країн Центральної Азії, в кремлівських ЗМІ про це майже не згадували, а говорили про “захисту російськомовних” в Прибалтиці, хоча з цього регіону ніхто не поспішав виїжджати.

Насправді, Кремлю плювати на російську мову та її носіїв в країнах, в яких діє авторитарний режим, оскільки для Москви Російська мова-це перш за все “автомат Калашникова”, який використовується проти демократії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що чергову тезу російської пропаганди, про роздробленість українського народу і брудні вибори повторив російський режисер Микита Михалков.