Політолог: Зеленський втягнув Україну в скандал, який закінчиться катастрофою

ДУМКА 25, Вересень 2019, 00:35 2597
Політолог: Зеленський втягнув Україну в скандал, який закінчиться катастрофою

Президент Володимир Зеленський втягнув Україну в грандіозний міжнародний скандал, який може обернутися справжньою катастрофою для країни.

Таку думку у себе в Facebook висловив політолог Павло Нусс, передає “Думка“.

“Спікер Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі оголосила про початок процедури імпічменту Дональду Трампу за результатами розслідування телефонного дзвінка Трампа Зеленському, під час якого нібито Трамп наполягав на розслідуванні діяльності Байдена і його сина. Втретє за сьогодні повторюю це слово – катастрофа. В даному випадку, Україна втягнута в гучний міжнародний скандал саме з вини самого Зеленського, на якого, як виявилося, було і залишається легко натиснути”, – зазначив він.

Нусс заявив, що після публікації стенограми розмови Володимира Зеленського та президента США Дональда Трампа всім стане зрозумілий “рівень нікчемності” українського президента.

“Впевнений, що завтра, тобто сьогодні, після оприлюднення стенограми розмови Трампа і Зеленського світ дізнається рівень нікчемності «видатного лідера сучасності» Зеленського”, – зазначив політолог.

Раніше повідомлялося про те, що принаймні 166 членів Демпартії США в Палаті представників підтримують ідею імпічменту президента.

“Станом на вівторок, принаймні 166 демократів підтримали ідею імпічменту – це більше двох третин від 235 членів демократичного корпусу в Палаті представників”, – наголошується в повідомленні.