Помічник Зеленського заявив, що скандал навколо переговорів Трампа і Зеленського “внутрішня справа США”

ДУМКА 29, Вересень 2019, 21:39 387
Помічник Зеленського заявив, що скандал навколо переговорів Трампа і Зеленського “внутрішня справа США”

Помічник президента Андрій Єрмак прокоментував скандал навколо телефонної розмови президентів США і України Дональда Трампа та Володимира Зеленського.

Єрмак запевнив журналістів ТСН, що основа і темп консультацій з лідерами Німеччини та Франції не зазнали змін після розшифровки розмови двох президентів.

«Ситуація непроста. Вона дісталася сьогоднішній владі у спадок. Це внутрішні справи США», — сказав він.

При цьому помічник президента підкреслив, що Україна бачить в США «друга і стратегічного партнера».

«А те, що відбувається там — це їхня внутрішня політична кухня, ми не будемо жодним чином брати в цьому участь», — зазначив Єрмак.

Помічник президента додав, що не бачить помилок глави держави Володимира Зеленського під час візиту в США.

Відповідаючи на питання про те, чи спілкувався Зеленський або хтось із офісу президента на предмет реакції європейських лідерів на розшифровку розмови президентів США і України, Єрмак сказав:

«Ніхто не дзвонив, а той темп і основа консультацій, яка є з нашими партнерами з Франції та Німеччини, не зазнала жодних змін».

При цьому помічник Зеленського висловив надію на те, що найближчим часом у голів держав буде можливість поспілкуватися на саміті лідерів Нормандської четвірки.

Коментуючи слова ініціаторів імпічменту президента США про «російський слід» в оприлюдненні розшифровок, помічник президента сказав:

«Вважаю, що це вже конспірологічні змови, тому мені складно коментувати».

Відповідаючи на питання про те, який висновок команда Зеленського зробила після візиту в США, Єрмак сказав, що ситуація дала можливість «замислитися над багатьма речами».