“Помруть дельфіни”: екологи шоковані рішенням Зеленського заборонити перевірку суден в порту Одеси. ВІДЕО

consaidin 13, Липень 2019, 14:56 1176
“Помруть дельфіни”: екологи шоковані рішенням Зеленського заборонити перевірку суден в порту Одеси. ВІДЕО

Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи з робочим візитом в Одесі, дав доручення заборонити на 2 місяці Державній екологічній інспекції перевіряти судна і човни на території Одеського морського порту на предмет дотримання екологічних норм.

Про це він зазначив на зустрічі з адміністарцією порту та представниками екоінспекції.

Екологи переконані, що рішення про заборону перевірки суден може негативно вплинути на стан акваторії Чорного моря, оскільки плаваючі засоби матимуть змогу зливати в море які завгодно забруднюючі речовини чи відходи, а контроль з боку державних органів буде повністю відсутній.

Зеленський: Ніхто ж не помре від цього за два місяці.

Представник Держекоінспекції: Окрім дельфінів і екології Чорного моря.

Зеленський: Якби в нас було чисте море і прозора вода, я б з вами посперечався, а так.

Раніше повідомлялося, що представник Комітету виборців України з міста Миколаєва Олександр Ухмановский в соціальній мережі “Фейсбук” повідомляє про нові “непорозуміння”, пов’язаних з агітаційною кампанією кандидата в нардепи Олександра Гайду, який балотується у Верховну Раду по 128 виборчому округу від партії “Слуга народу”.

Коментуючи той факт, що листоноші «Укрпошти» розносили по домівках миколаївців повідомлення про збільшення пенсії, прикріплюючи до них політичну рекламу кандидата в нардепи, Олександр Ухмановский написав: “Для мене ці вибори проходять “Під знаком Гайду”.

Питання до кандидата: – а правда ви розносите тепер агітаційні матеріали не тільки з платіжками за комунальні послуги, але і зі всякими папірцями імітують офіційні повідомлення Пенсійного фонду України? Це вас так у вашій ааадессі навчили робити?

Ухмановский у своєму пості звертається і до партії “Слуга народу”: “Навіщо вам це треба? Навіщо вам людина, яка порушує інструкції вашого ж центрального штабу і вже псує міжнародний імідж і партії, і президента, і України?”

Обурився такою “Поштою” і один з екс-депутатів Миколаївської міськради, відмітивши в “Фейсбуці”: “Яке відношення Гайду має до підвищення пенсій? В чому полягає його участь? Які права має на те, щоб ставити себе в ряд з урядом України? Як ви можете оцінити ці дії, спрямовані на пряме введення в оману пенсіонерів і мають явні ознаки шахрайства від кандидата Гайду? Що це? Я відповім від себе.

Це цинізм, скотство, підлість і гидота. Панове зі штабу Гайду! Ви брешете, навмисно вводите в оману людей похилого віку і тим самим б’єте по Президенту України і рівню довіри виборців до нього. Ви – чистої води шахраї, які граєте на довірливості, хворобах і добродушно-старечому сприйнятті літніх людей. Тільки команда цинічних аферистів здатна на таке, ким ви і є по суті після цих подій”.