“Порохоботи, не вам мене вчити”: “слуга” підтвердив намір притягнути до відповідальності волонтерок

ДУМКА 30, Січень 2020, 03:10 821
“Порохоботи, не вам мене вчити”: “слуга” підтвердив намір притягнути до відповідальності волонтерок

Депутат від Партії “Слуга народу” Євген Брагар підтвердив свій намір притягнути до відповідальності волонтерок, які зажадали від водія маршрутки Луцьк – Київ вимкнути фільм російською мовою.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Парламентарія заявив, що в законодавстві нічого не сказано про те, що маршрутка є місцем для показу фільмів громадянам, тому він водій не потрапляє під другу статтю Закону України “Про кінематографію”.

“До самого Закону України «Про функціонування української мови як державної» я ставлюсь різко негативно, причини чітко викладені у висновках Венеціанської комісії. З таким Законом нам закритий шлях до ЄС.

Єдиною позитивною стороною вищезгаданого Закону є те, що незважаючи на місяці обговорення він виписаний вкрай не корректно, а тому застосувати окремі дискримінаційні норми буде вкрай складно. Саме тому не Вам мене вчити правознавству, шановні порохоботи.

Щодо порушення статті 161 ККУ. Попрошу припинити спекуляції, оскільки малоймовірно, що мова йде саме про Ярину Чорногуз. Голос на відео, що каже: «російська мова не повинна лунати в Україні», найімовірніше належить її подрузі Настьонко Конфедерат (прізвище найімовірніше несправжнє). Але дане питання має з’ясувати слідство.

Але найбільше мене вразила реакція аудиторії на картинку взяту з відео. Дане гасло активно застосовувалося у 2014-2015 роках. Метою було показати жителям Криму та Донбасу, що ми є єдиною країною, єдиним народом, всередині якого немає місця мові ворожнечі. На жаль, з часом про це гасло забули та зараз всім українцям треба вчитись толерантності, терпіння та поваги один до одного”, – написав депутат.

У коментарях люди розкритикували прагнення парламентарія притягнути до відповідальності волонтерок.

“Порохоботи, не вам мене вчити”: “слуга” підтвердив намір притягнути до відповідальності волонтерок “Порохоботи, не вам мене вчити”: “слуга” підтвердив намір притягнути до відповідальності волонтерок “Порохоботи, не вам мене вчити”: “слуга” підтвердив намір притягнути до відповідальності волонтерок