Порошенко розповів, кого не хотів би бачити наступним президентом

ДУМКА 9, Лютий 2019, 20:01 460
Порошенко розповів, кого не хотів би бачити наступним президентом

Петро Порошенко розповів, кого б він не хотів бачити в якості президента України, а також про свою програму, якщо виграє вибори знову.

Про це він розповів під час свого виступу на форумі “Відкритий діалог у Києві”, передає “Думка“.

Він зазначив, що українці більше не дозволять, щоб в Адміністрації президента була людина, яка повністю контролюється з Москви, як це було в 2010 – 2014 роках.

Крім того, президент зазначив, що українцям не потрібен президент, який готовий “стати на коліна” перед росіянам, натякаючи на Володимира Зеленського. Також глава держави висловив упевненість, що українці не оберуть президентом і Юлію Тимошенко, яка “хіхікає і заграє з Путіним”.

Петро Порошенко зазначив, що українцям не потрібен президент, який готовий капітулювати перед Кремлем, натякаючи на кума Путіна Віктора Медведчука і Юрія Бойка.

Президент заявив, що він не дозволить популістам згорнути реформи в країні, тому вирішив балотуватися на другий термін і висловив упевненість, що його команду ніхто перемогти не зможе.

Крім того, президент зазначив, що на другий термін він йде, щоб подолати бідність в країні, підготувати її до вступу в НАТО і ЄС, забезпечити мир на вигідних для України умовах і відновити територіальну цілісність країни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що охоронець, який протягом багатьох років забезпечував безпеку, одіозного українського олігарха Ігоря Коломойського, тепер охороняє кандидата в президенти України Володимира Зеленського.