Порошенко закликав “дати по руках” суддям, поки вони не “перейменували Україну в УРСР”

ДУМКА 27, Червень 2019, 00:29 1492
Порошенко закликав “дати по руках” суддям, поки вони не “перейменували Україну в УРСР”

Лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко доручив своїм соратникам у Київраді переголосувати рішення щодо назв проспектів Бандери та Шухевича у столиці. Політик просить зробити це на найближчій сесії міського органу влади.

На думку Порошенка, це дозволить “дати по руках цим горе-суддям, які думають, що завтра вони перейменують Україну в Українську Радянську Соціалістичну Республіку”. Кандидат у депутати пообіцяв не допустити реваншу та захистити символи історії країни.

Також експрезидент висловився щодо суддівської гілки влади. “То не суддя: в нереформованому Київському окружному суді ні він, ні весь колектив суду не ходив ні на атестації, ні на іспити. А сьогодні він приймає рішення про скасування назв вулиць у Києві. Вони повертають комуністичні назви, дійдуть до того, що будуть ідоли Леніна повертатися знову на українські вулиці в селах, селищах, містах”, – вважає керівник “Європейської солідарності”.

Нагадаємо, раніше експрезидент України Петро Порошенко прокоментував повернення російської делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи.

“Повернення Росії в ПАРЄ – поразка не лише України, але і всієї Європи та світу.

Особисто хочу висловити велику влячність нашій делегації на чолі з Водимиром Ар’євим, за участю Ірини Геращенко, Марії Іонової та всіх, хто був у складі делегації за блискучу дипломатичну поведінку – вони билися, як могли. Але їх кинули без дипломатичного прикриття, як 9 роту. Дякую, що попри шалений тиск гідно представили Україную!

Ми не можемо допустити реваншу Росії у зовнішній політиці і будемо застосовувати усі доступні нам важелі, щоб захистити Україну!” – зазначив Порошенко.