“Потрібні переговори”: Зеленський відреагував на загибель українських воїнів

ДУМКА 6, Серпень 2019, 19:27 2736
“Потрібні переговори”: Зеленський відреагував на загибель українських воїнів

Президент України Володимир Зеленський закликав лідерів країн-учасниць “нормандського формату” якомога швидше зібратися для проведення переговорів у зв’язку із загибеллю чотирьох українських військових на Донбасі внаслідок обстрілів.

Про це він написав у Фейсбуці.

Зеленський зазначив: “Четверо українських військових загинули поблизу Павлополя від обстрілів із ручного протитанкового гранатомета. Хлібне перемир’я тривало 17 днів. Нинішній інцидент спрямований на підрив не тільки цього перемир’я, а й переговорного процесу загалом. Україна щиро прагне миру. І наше прагнення незмінне. Сьогодні весь світ побачив, хто саме миру не хоче.

Саме тому я закликаю лідерів країн-учасниць Нормандського переговорного формату – Еммануеля Макрона, Ангелу Меркель і Володимира Путіна – якомога швидше зібратися для відновлення переговорів.

Мої щирі співчуття сім’ям загиблих героїв. Ми не припинимо працювати над закінченням бойових дій і не залишимо без відповіді жодну атаку на наших військових. Україна обов’язково буде єдиною і мирною. Слава Україні!”.