Повномасштабна війна проти України: генерал пояснив, що злякало Путіна

ДУМКА 21, Лютий 2019, 05:36 275
Повномасштабна війна проти України: генерал пояснив, що злякало Путіна

Через велику увагу всього світу на ситуацію, що відбувається у східній частині України, російський президент не ризикне розпочати повномасштабну війну проти України.

Таку думку в інтерв’ю виданню Апостроф висловив колишній очільник Служби зовнішньої розвідки, генерал Микола Маломуж, передає інформаційний ресурс “Думка“.

Зі слів генерала, очільник кремля не ризикне повномасштабним вторгненням, через те що у цивілізованого світу є чітка модель контролю за всім військовими з’єднаннями  це як радіотехнічні так космічні засоби через яких проводиться моніторинг ситуації.

Маломуж переконаний, що Захід зрозумів яку загрозу несе Росія, і що це велика небезпека не лише для України, але й для усього світу.

Також він додав, що за даними світових розвідок, Кремль не готовий влаштувати великої війни, а от погрожувати і нарощувати сили на кордоні він буде.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше російський президент Володимир Путін має намір обмежети в РФ досту до інтернету, в мережі жартують, що це через особисту образу.