Продаж землі. Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження проти Кабміну через бездіяльність

Володимир Маркопольский 21, Серпень 2019, 20:42 128
Продаж землі. Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження проти Кабміну через бездіяльність

Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження про протиправну бездіяльність Кабінету міністрів.

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі про бездіяльність Кабінету міністрів щодо нерозроблення законопроекту про обіг сільськогосподарських земель. Про це інформує прес-служба суду.

«Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Кабінету міністрів України про визнання протиправною його бездіяльності, яка полягає в нерозробленні та невнесенні на розгляд Верховної Ради України проекту закону України про обіг земель сільськогосподарського призначення», — сказано в повідомленні.

Справа розглядатиметься за правилами загального позовного провадження, а підготовче засідання призначено на 24 вересня.

У суді відзначили, що серед вимог позову — зобов’язати профільні міністерства та Кабінет міністрів розробити проект закону про обіг земель сільськогосподарського призначення та подати його на розгляд парламенту.

Відповідачами у справі виступають КМУ, Мінагрополітики, Мінекономрозвитку, Мінфін, Мін’юст, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру.Як повідомлялося, в Офісі президента України заявили, що мораторій на продаж землі буде скасовано до кінця 2019 року.