Прокуратура вимагає заарештувати активіста, якого звинувачують у нападі на представників Шарія

ДУМКА 28, Грудень 2019, 01:39 440
Прокуратура вимагає заарештувати активіста, якого звинувачують у нападі на представників Шарія

Прокуратура повідомила про підозру жителю Київської області. За версією слідства, він напав на журналіста біля Апеляційного суду Києва, де розглядалася запобіжний захід волонтеру і медику Юлії Кузьменко в справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

“У п’ятницю, 27 грудня 2019 року, слідчими Солом’янського УП ГУ НП в М. Києві за погодженням Київської місцевої прокуратури № 9 повідомлено про підозру 29-річному жителю Київської області за фактом вчинення протиправних дій щодо журналіста, які мали місце 24.12. 19 у будівлі Київського апеляційного суду”, – сказано в повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що стосовно підозрюваного вже триває судовий розгляд в іншому кримінальному провадженні про незаконне поводження зі зброєю та хуліганство.

“Стороною обвинувачення підготовлено клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, яке буде подано до Солом’янського районного суду міста Києва”, – зазначили у прокуратурі.

Окремо в прокуратурі розслідують заподіяння представнику проросійського блогера Шарія тілесних ушкоджень.

24 грудня на засідання суду, де розглядалася запобіжний захід волонтеру і медику Юлії Кузьменко в справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, прибули двоє журналістів пропагандистського видання “Шарій.ні”. Біля будівлі суду прихильники Кузьменка оточили одного з них, почали задавати різні питання і звинувачувати в сепаратизмі. Він стверджує, що в натовпі отримав кілька ударів по ногах, але поліція ніяк на це не відреагувала, а лікарі “швидкої” оглянули його і заявили про відсутність пошкоджень.

Про погрози і образи на свою адресу від прихильників Кузьменко заявила і журналіст видання “Страна”, також прибула на засідання суду. Вона стверджує, що змогла вийти з суду тільки за допомогою неназваної “приватної структури” і також звинуватила поліцію в бездіяльності.