Прихильники Зеленського накинулися з образами на звільнених моряків за зустріч з Порошенком

ДУМКА 12, Вересень 2019, 02:18 3288
Прихильники Зеленського накинулися з образами на звільнених моряків за зустріч з Порошенком

Прихильники президента Володимира Зеленського були вкрай незадоволені тим, що звільнені з російського полону моряки поспілкувалися з колишнім главою держави Петром Порошенком.

У коментарях під постами про те, що Порошенко і моряки провели зустріч, прихильники нової влади почали ображати, як самого Порошенка, так і моряків.

Так, вони писали, що насправді це не ті моряки, яких звільнили. Також вони порівнювали звільнених людей з Надією Савченко і стверджують, що “вони нічому не навчилися”.

Крім того, повідомляється, що раніше Офіс президента Зеленського вимагав від моряків, щоб вони не проводили зустріч з Петром Порошенком, однак останні проігнорували це попередження.

Прихильники Зеленського накинулися з образами на звільнених моряків за зустріч з Порошенком Прихильники Зеленського накинулися з образами на звільнених моряків за зустріч з Порошенком Прихильники Зеленського накинулися з образами на звільнених моряків за зустріч з Порошенком Прихильники Зеленського накинулися з образами на звільнених моряків за зустріч з Порошенком Прихильники Зеленського накинулися з образами на звільнених моряків за зустріч з Порошенком

Нагадаємо, раніше громадський діяч, волонтер Надія Таршин повідомила, що українських військових знову почали годувати дивними продуктами, яких в армії вже не бачили кілька років.

“На передовій у жодній з бригад у яких ми буваємо воїни на харчування не жаліються і уже протягом тривалого часу, а вчора мені член нашої волонтерської команди, мама Кіборга надіслала ось таку світлину вечері на полігоні в Рівному і розповідь її доброго знайомого до світлини. Просять, щоб розмістила на своїй сторінці. Я і сама вражена почутим і побаченим. Розповідь подаю мовою оригіналу”, – написала жінка.