“Приїхали піднімати українське бидло”: луганчанка вимагає відновити міст і прибрати “нацистів”. ВІДЕО

ДУМКА 24, Липень 2019, 14:29 1302
“Приїхали піднімати українське бидло”: луганчанка вимагає відновити міст і прибрати “нацистів”. ВІДЕО

Мешканка Луганська зажадала, щоб “українське бидло” відновило зруйнований міст біля міста, а також щоб прибрали “нацистів”, маючи на увазі солдатів Збройних сил України.

Про це вона заявила в розмові з журналістами ТСН, передає “Думка”.

Так жінка заявила, що її батьки приїхали “підіймати українське бидло”, а зараз потрібно відремонтувати міст, тому що, на її думку, його зруйнували “українські нацисти”.

Потрібно нагадати, що міст був спеціально зруйнований бойовиками терористичного угруповання “ЛНР”, щоб затримати проходження української військової техніки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що політична підгрупа Тристоронньої контактної групи в Мінську обговорювала, зокрема, “формулу Штайнмаєра”, яка передбачає “спеціальний статус” Донбасу.

Про це повідомив представник України в робочій підгрупі з політичних питань ТКГ щодо врегулювання ситуації на сході України Роман Безсмертний.

Вчора в групі намагалися обговорити підходи щодо того, як почати конструктивний діалог. Вчора переважно схрестили кроки на “формулі Штайнмаєра””, – сказав він.

За його словами, українська сторона не проти обговорення такої опції.

“Там йдеться про те, що в момент виборів, коли набуває чинності закон про особливості самоврядування тимчасово або на тривалий період тощо. Ми про це дискутували”, – розповів Безсмертний.

Зазначимо, так звана “формула Штайнмаєра” передбачає порядок, за якого Верховна Рада спочатку ухвалює закон про проведення виборів на території ОРДЛО, потім проводяться вибори на цій території, після чого ОБСЄ робить висновок про те, чи відповідали проведені вибори європейським стандартам.