Путін вимагає, щоб українські війська відступили по всій лінії розмежування на Донбасі

ДУМКА 15, Листопад 2019, 02:57 642
Путін вимагає, щоб українські війська відступили по всій лінії розмежування на Донбасі

Глава держави-агресора Володимир Путін заявив, що розведення сил і засобів має відбутися по всій лінії розмежування, а в зону, яку покинули війська, не можуть зайти українські поліцейські і Нацгвардія.

Про це він заявив у Бразилії на пресконференції за підсумками саміту БРІКС.

“Треба розвести по всій лінії, так щоб хоч гармати не стріляли, щоб люди не гинули. Це точно потрібно зробити якомога швидше”, – сказав Путін.

При цьому президент РФ здивований словами глави МЗС України про те, що наша країна може відмовитися від мінських угод.

“Правда, тут же з’являються якісь двозначності. Наприклад, міністр, по-моєму, закордонних справ України заявив, що Україна може взагалі відмовитися від мінських угод. Це як? Ми що тоді будемо обговорювати в нормандському форматі? Про що там тоді можна говорити, я не розумію”, – заявив Путін.

Крім того, він не хоче, щоб на територію, з якої в процесі розведення сил і засобів відійшли ЗСУ, заходили українські силовики.

“Ми бачимо заяву офіційних осіб про те, що в зону, звідки вже відведені війська з важким озброєнням, можуть повернутися інші збройні формування. І міліція, і Нацгвардія України.

Ну тоді все те ж саме буде зроблено з боку ополченців ЛНР і ДНР. Чи потрібно це, якщо вже війська пішли? Мені здається – ні”, – сказав Путін.

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що контактує з Володимиром Зеленським. Однак він не готовий на зустріч з президентом України поза нормандського формату.