Разумков неоднозначно відповів на питання про постачання води до Криму

ДУМКА 11, Березень 2020, 09:43 493
Разумков неоднозначно відповів на питання про постачання води до Криму

Спікер українського парламенту Дмитро Разумков заявив, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль чітко висловив свою особисту позицію з приводу поставок води до тимчасово окупованого Криму.

За його словами, позиція прем’єра про те, що на захопленій території півострова перебувають громадяни України, виражена ясно, зрозуміло також, «в яких умовах вони перебувають сьогодні».

«Але чи є можливість сьогодні дати воду в Крим, якщо ми говоримо виключно про те, щоб цю воду отримали лише громадяни, які її потребують, я думаю, що це важке питання, однозначно на яке дати відповідь і реалізувати буде майже неможливо сьогодні. Однак позиція прем’єр-міністра була вказана”, – сказав він.

Нагадаємо, Шмигаль заявив, що українська влада хотіла б поставляти воду в Крим, що дозволило б уникнути екологічної катастрофи і показало турботу про співгромадян. Однак пізніше глава Кабміну зазначив, що до моменту деокупації поставок води в Крим не буде.

Тим часом неоднозначність висловлювань Шмигаля викликала обурення у частини українського суспільства. Зокрема, глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров зазначив, що сам факт міркувань на цю тему в середовищі українських політиків і чиновників – зрада по ставленню до тих, хто залишився вірним Україні.