Разумков заявив, що питання декомунізації повинні вирішуватися на місцевому рівні

ДУМКА 14, Липень 2019, 20:54 717
Разумков заявив, що питання декомунізації повинні вирішуватися на місцевому рівні

Питання декомунізації мають вирішуватися на місцевих референдумах.

Таку думку в ефірі телеканалу ICTV у неділю ввечері висловив лідер партії “Слуга народу” Дмитро Разумков, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Декомунізація – це процес, який було розпочато досить давно, і ми з вами спостерігали перейменування міст, сіл. Це можливо. Проблема полягає в іншому. Це (ішення про перейменування – ред.) мають ухвалювати ті, хто безпосередньо там знаходиться і живе”, – заявив він.

Разумков зазначив, що “було б добре, якщо би питання про перейменування, наприклад, міст, ухвалювалося не парламентом, а мешканцями через місцевий референдум”.

“На жаль, місцеві ради також не завжди відображають у повному обсязі ті інтереси, які є у місцевих жителів”, – додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що партія “Слуга народу” “наїхала” на український фестиваль Made in Ukraine через те, що він нібито завадив їхній політичній силі провести агітаційний концерт у Києві.

Про це у себе в блозі повідомив народний депутат Володимир Ар’єв.

“Безпідставні звинувачення – фірмовий стиль Зе-команди. Тепер вони наїхали на відомий фестиваль Made in Ukraine, який багато років проводиться на Контрактовій площі і популяризує українських виробників, що той завадив великим Слугам народу провести агітаційний концерт там, де вже було зайнято і що організатори фестивалю дуже «спішили» зробити заявку на проведення заходу, щоб ось прямо взяти і перешкодити Зе-політикам агітувати.

Розпорядження КМДА від 27 травня про проведення Made in Ukraine, а заявку організатори фестивалю подали 20 лютого(!), задовго до президентських виборів! Проте, навіть очевидний факт не зупинив слуг народу у пошуку ворогів народу. До речі, це сигнал – так вони будуть далі поводитися з іншими. Бо, виявляється, нове – то є добре забуте старе. Підприємцям варто приготуватися до посиленої оборони.

Юлія Савостіна, яка титанічними зусиллями піднімала Made in Ukraine і зробила неоціненний внесок у промоцію українських виробників. І завжди була поза політикою, поки та брехливими звинуваченнями не втрутилася в її фестиваль”, – повідомив політик.