Разумков заявив, що закон про Донбас готуватимуть після узгодження з Путіним

ДУМКА 19, Листопад 2019, 02:08 751
Разумков заявив, що закон про Донбас готуватимуть після узгодження з Путіним

Новий законопроект Про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей буде розроблений за результатами зустрічі лідерів країн нормандської четвірки спільно з парламентом і суспільством.

Про це заявив глава Верховної Ради України Дмитро Разумков в ефірі Свободи слова на ICTV.

«І позиція президента, і позиція більшості у Верховній Раді була наступною: президент, повернувшись з нормандської зустрічі разом із парламентом і головне — разом із суспільством, будуть створювати законопроект, про який ви згадали.

Без залучення всіх вищезазначених структур це буде дуже складно зробити. Президент про це говорив. І вести якісь кулуарні або підкилимні розробки тих чи інших законопроектів — це порушувати ті обіцянки, які були дані українському суспільству», — заявив Разумков.

Він також розраховує, що їм вдасться розробити законопроект про особливий статус Донбасу за 11 календарних днів — між зустріччю в нормандському форматі (9 грудня) і останнім пленарним засіданням ВР у 2019 році (20 грудня).

«Якщо ми говоримо про стислі терміни, то парламент звик уже працювати в такому режимі … Якщо ми говоримо про широке обговорення, то його теж треба проводити», — сказав Разумков.

Глава ВР також висловив надію, що до розробки законопроекту про особливий статус Донбасу приєднаються представники усіх політичних сил, які сьогодні представлені в парламенті.

«Я впевнений, що це не має бути закон монобільшості або опозиції. Це питання національної безпеки, територіальної цілісності. І я сподіваюся, що до нього приєднаються представники усіх політичних сил, які сьогодні представлені в парламенті нашої держави», — зазначив Разумков.