Рік Зеленського показав, що українці будуть дорого платити за свою інфантильність, – Геращенко

ДУМКА 21, Квітень 2020, 18:21 187
Рік Зеленського показав, що українці будуть дорого платити за свою інфантильність, – Геращенко

Непрофесійна команда Зеленського прогнозовано руйнує державні інститути і не може проводити міжнародну політику в інтересах України.

Про це написала співголова фракції “ЄС” Ірина Геращенко у Фейсбуці.

“Рік тому я не перебувала в ілюзіях і “рожевих окулярах”, не помилилася у своїх прогнозах щодо результатів виборів. Адже інфантильне суспільство, пласт невибагливих виборців почали формувати задовго до президентських виборів – через вульгарні “квартали”, примітивні серіали, нищівну критику, іноді справедливу, часто – ні, команди Порошенка. Був запит на оновлення-раціональний і ірраціональний”, – зазначила вона.

Ірина Геращенко додала, що не помилилася і в прогнозі “епохи Зеленського”.

“Непрофесійна команда без ідеології і принципів, яка здає зовнішні позиції, відходить від правила “нічого про Україну без України”, руйнує державні інститути – стала символом Хаосу”, – підкреслила співголова фракції.

У той же час вона зазначила, що тепер кудись зникли активісти, борці, всі ці “анти”, “Євро”, “оптимісти” та інші, які всі попередні 5 років в унісон з “кварталом” критикували кожен крок влади.

“Куди зникло “громадянське суспільство” , і чи було воно, за рідкісним винятком? Де акції з трусами під Верховною Радою, в яких ящиках футболки ” Хто вбив Шеремета і Катю Гандзюк?”- додала депутат.

“Тим цінніше ті громадські організації та активісти, які захищають демократію. Сьогодні дуже сильна опозиція і сильне громадянське суспільство. Важливо, щоб воно вийшло з летаргічного сну. Тому що після цього Зе-водевілю буде єдиний позитив – люди наїдяться популізму, перехворіють зеленовірусом.

І буде попит на сильну руку. А значить після хаосу зможе прийти диктатура. І це дуже небезпечно”, – переконана Ірина Геращенко.