Росія знайшла спосіб не видавати Цемаха

ДУМКА 11, Вересень 2019, 16:08 513
Росія знайшла спосіб не видавати Цемаха

Дочка бойовика і підозрюваного в причетності до авіакатастрофи «Боїнга» рейсу МН17 Володимира Цемаха опублікувала фото разом з батьком і повідомила, що вони повертаються в «ДНР».

Відповідний пост Марія Левченко-Цемах написала в російській соцмережі «ВКонтакте».

«Ну що, є в житті щастя, є справедливість, є хороші люди! Тепер жити трохи легше. Ура, дорогі мої! Їдемо додому!», — пише дочка бойовика.

Раніше Марія Цемах опублікувала фото автобуса, що слідував за рейсом «Донецьк-Москва». Вона повідомила, що на ньому приїхала в Москву.

Росія знайшла спосіб не видавати Цемаха

Журналіст Крістофер Міллер вважає, що РФ відпустила Цемаха навмисно, щоб уникнути претензій від Нідерландів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у результаті спецоперації затримання бойовика “ДНР” Володимира Цемаха, якого тепер випускають, у Сніжному в червні 2019 – загинув розвідник Олександр Колодяжний.

Про це повідомила у фейсбуці журналістка Віолетта Кіртока, яка раніше цього року робила матеріал про Колодяжного.

“Тільки що я дізналася, хто загинув під час взяття Цемаха, якого вчора відпустили. Це людина, чий голос береже мій телефон, чиї фотографії я робила, кого я бачила радісним і схвильованим. Це Олександр Колодяжний, Кол. Народний герой України. Як я сподівалася, що він виживе, незважаючи на важкі поранення, отримані під час важливої військової операції”, – повідомила вона.

Колишній депутат Верховної Ради Олег Ляшко у фейсбуці повідомив, що Колодяжний помер 11 липня в результаті травм, отриманих під час евакуації зі Сніжного.

За його даними, старший сержант Колодяжний підірвався на двох протипіхотних мінах і був доставлений у госпіталь у Харкові, а потім до Києва.