РосЗМІ вигадали і роздмухують новий фейк про Україну

ДУМКА 19, Червень 2019, 03:39 257
РосЗМІ вигадали і роздмухують новий фейк про Україну

Росія намагається роздути великий міжнародний скандал історії зі спробою забудови території на околиці Полтави, де приблизно знаходиться поховання загиблих під час Голокосту євреїв.

Про це йдеться в матеріалі на сайті “Інформаційний спротив”.

У виданні зазначили, що господарській суперечці із забудовою вже 8 років, і міська влада багато разів обіцяла представникам Ізраїлю зупиняти роботи в разі, якщо на місці буде виявлено поховання.

“Ряд російських і ізраїльських ЗМІ повідомив про” кричущий факт ” забудови в Полтаві поховань євреїв, що стали жертвами Голокосту. Суперечка, якій 8 років, зацікавила кремлівську пропаганду після звернення посла Ізраїлю в Україні Йоеля Ліона до мера Полтави з проханням призупинити забудову місця поховання”, – повідомив він.

Згідно матеріалу, до справи був підключений відомий російський пропагандист – президент Інституту Близького сходу Євген Сатановський. Саме він курує інформаційну кампанію з роздування фейка.

“Російська пропаганда намагається з цієї ситуації створити міжнаціональний конфлікт, особливо з урахуванням того, що в України та Ізраїлю хороші дружні відносини”, – зазначив автор.