У партії “Слуга народу” запропонували українцям писати доноси

ДУМКА 4, Вересень 2019, 15:31 630
У партії “Слуга народу” запропонували українцям писати доноси

На сайті Верховної Ради зареєстровано законопроект депутата від партії “Слуга народу” Данила Гетманцева “Про внесення змін до Податкового кодексу України про детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг”.

Законопроект № 1073 передбачає впровадження мотиваційних механізмів, що дозволяють, на думку автора документа, відбілити оборот товарів і вивести з тіні частину готівкових розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Гетманцев пропонує внести зміни до Податкового кодексу України та встановити механізм компенсації вартості покупки тим покупцям, які виявлять порушення в проведенні розрахунків за товар понад 100 грн, і при цьому направлять відповідну скаргу в контролюючі органи.

Крім того, законопроектом передбачено розширення переліку видів діяльності суб’єктів спрощеної системи оподаткування, для яких застосування реєстраторів розрахунку операцій будуть обов’язковими.

Нагадаємо, раніше глава парламентської фракції партії “Слуга народу” Давид Арахамія обіцяє подати заяву про злочин ексгенпрокурора Юрія Луценка в Державне бюро розслідувань.

“Сьогодні ввечері фіналізуємо і реєструємо. Я ж обіцяв”, – сказав Арахамія. Він уточнив, що заяву буде подано в Державне бюро розслідувань.