Зеленський хоче ввести 5% податок на заробітчан

Володимир Маркопольский 19, Квітень 2019, 03:18 9408
Зеленський хоче ввести 5% податок на заробітчан

Кандидат в президенти Володимир Зеленський хоче обкласти українських заробітчан податками.

Про це Зеленський заявив в ефірі “1+1”.

Зеленський заявив, що українські заробітчани повинні заплатити 5% податку від всієї суми, яка була зароблена за всі ці роки.

“По-перше, серед наших законопроектів є законопроект про амністію капіталів. 5 % ви сказали замало. 5 % – це в принципі повинні бути умови для всіх тих, хто не олігархи, ті заробітчани, різні люди, які привозять гроші і вони боролися з бідністю, вони просто ховали ці капітали. Я розумію, тому що вони не були захищені, тому що було банкрутство банків і так далі. Ось”, – заявив Зеленський.Він зазначив, що підтримує ідею капіталізації країни за рахунок фінансових відрахувань олігархату.

“Я готовий до зустрічі з олігархами. Я впевнений, що ця зустріч – з великим бізнесом – станеться. Я думаю, що великий бізнес може пожертвувати Україні, яка дала їм мільярди, більше 5%. Правила повинні бути для всіх однаковими”, – зазначив кандидат у президенти.

Він припустив, що вдасться домовитися з усім бізнесом.

“Ми говорили про це і з представниками Світового банку, нашого бізнесу. Ми хочемо детінізації капіталу, зробити реальні кроки. Але питання чи підтримає Верховна Рада цей законопроект. Я дуже сподіваюся на це”, – сказав Зеленський.