Рябошапка: Зеленський володіє повною інформацію стосовно справи Татарова

Ігор Богун 12, Грудень 2020, 12:20 499
Рябошапка: Зеленський володіє повною інформацію стосовно справи Татарова

Володимир Зеленський перебуваючи на посаді президента України не може не знати усіх деталей будь-якої корупційної справи в якій фігурують люди з його найближчого оточення.

   Таку заяву в ефірі телеканалу “Радіо Свобода зроби” екс-генеральний прокурор Руслан Рябошапка, передає інформаційний ресурс Dymka.com.ua.

   Рябошапко переконаний в тому, що президент добре поінформований по даній справі та усвідомлює всі мотиви поведінки з боку нинішньої очільниці прокуратури Ірини Венедиктової.Але не дивлячись на це продовжує “грати в свою гру” та зберігати мовчання.

   Окрім цього екс-посадовець впевнений, що Володимир Олександрович на стільки звик бути актором, що навіть перебуваючи на посаді президента він ставиться до цього як до чергової ролі, яку потрібно зіграти на відмінно.

   Нагадаємо, що в результаті розслідування НАБУ відносно екс-нардепа Максима Микитася детективи відомства вийшли на заступника голови Офісу президента Олега Татарова, який може бути причасний до корупційних схем при незаконному будівництві житла компанією “УКРБУД”.