“Саботаж політики Зеленського”: Сивохо обурений неголосуванням “Слуги народу” за пенсії жителям ОРДЛО

Володимир Маркопольский 6, Лютий 2020, 13:49 306
“Саботаж політики Зеленського”: Сивохо обурений неголосуванням “Слуги народу” за пенсії жителям ОРДЛО

У середу, 5 лютого, народні депутати відправили на доопрацювання законопроекти, якими пропонувалося врегулювати питання виплати пенсій жителям ОРДЛО. Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо розкритикував таке рішення, назвавши це плювком 314 депутатів на пенсіонерів Донбасу і саботажем політики Президента.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав радник секретаря РНБО Сергій Сивохо.“Верх цинізму! Саботаж політики президента! Наш президент-людина, яка з першого дня бореться за наших людей на непідконтрольній території. Вибудовує з ними діалог. Робить перші кроки назустріч. Політика президента Зеленського-це політика примирення.

Як можна домогтися миру, якщо сьогодні 314 депутатів вирішили просто наплювати на пенсіонерів Донбасу? Людей, у яких десятки років стажу. Людей, які все своє трудове життя платили податки в казну держави Україна”, – написав він.

Сивохо підкреслив, що люди Донбасу – це люди праці.

“Багато хто ризикував власним життям, щодня спускаючись під землю, працювали на гарячих і шкідливих виробництвах. Гірники, металурги, медики, вчителі … вони заробили право отримувати пенсію! Схаменіться, Слуги!”- резмував радник секретаря РНБО.