СБУ затримала депутата від “Єдиної Росії”, який приїхав за українським закордонним паспортом з Криму

ДУМКА 4, Грудень 2019, 03:36 856
СБУ затримала депутата від “Єдиної Росії”, який приїхав за українським закордонним паспортом з Криму

На КПВВ “Каланчак” на адмінкордоні з анексованим Кримом у вівторок, 3 грудня, був затриманий член партії “Єдина Росія” Ігор Кучерявий, який підтримував окуппацію півострова.

Його спіймали близько 10: 00 при виїзді з Херсона до Криму. За попередньою інформацією, на материковій частині України він хотів отримати український паспорт.

Затримання члена Севастопольської регіональної політичної ради “Єдиної Росії” провела Служба безпеки України. Цьому сприяли активісти кримсько-татарської організації “Аскер”.

Представниця “Аскера” Евеліна Аріфова повідомила, що причиною затримання стало те, що Кучерявий є членом російської партії, а також активним учасником “російської весни”.

Він брав участь в організації “загонів самооборони” Севастополя, а також отримав медаль Міноборони РФ “За повернення Криму”.

Віце-президент Всесвітнього конгресу кримських татар Ленур Іслямов на своїй сторінці у Facebook зазначив, що під час допиту Кучерявий заявив: “З тим, що видають в Криму, нікуди не поїдеш, а їздити хочеться”.

СБУ затримала депутата від “Єдиної Росії”, який приїхав за українським закордонним паспортом з Криму СБУ затримала депутата від “Єдиної Росії”, який приїхав за українським закордонним паспортом з Криму