“Щоб не дратували”: біля мосту в Станиці Луганській зняли всі українські прапори. ФОТО

ДУМКА 7, Вересень 2019, 02:03 1309
“Щоб не дратували”: біля мосту в Станиці Луганській зняли всі українські прапори. ФОТО

На мосту в Станиці Луганській зняли українські прапори, щоб не провокувати представників терористичних організацій.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав колишній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Лою.

“Прислали фото КПВВ у Станиці-Луганській. Ну, там, де Президент “почав будувати міст”, а бойовики його (точніше – будівельників) послали подалі. З боку, контрольованої центральною владою, наказали прибрати державні прапори, щоб “не дратувати представників ОРЛО”, – написав він.

Водночас, Тука уточнив, що на протилежному березі – “свято “молодої республіки”.

“Мимоволі згадуєш все багатство російської мови, в першу чергу – матірне… Лише трирічна школа фахівців, які думають на три-п’ять кроків вперед (в зеленій команді таких немає), змушує стримуватися і задаватися питанням: а, якої реакції домагаються росіяни такими провокативними діями? Емоції доводиться стримувати”, – резюмував Тука.

Автомобільний міст через Сіверський Донець підривали кілька разів, остаточно він був зруйнований після обстрілу 19 березня 2015 року. Пропускний пункт поблизу Станиці Луганської було відкрито 27 жовтня 2015 року. Тільки завдяки тимчасовим дерев’яним конструкціям люди з обох сторін продовжують користуватися мостом.

“Щоб не дратували”: біля мосту в Станиці Луганській зняли всі українські прапори. ФОТО “Щоб не дратували”: біля мосту в Станиці Луганській зняли всі українські прапори. ФОТО “Щоб не дратували”: біля мосту в Станиці Луганській зняли всі українські прапори. ФОТО “Щоб не дратували”: біля мосту в Станиці Луганській зняли всі українські прапори. ФОТО

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський не виконав обіцянку, яку дав 8 липня, про те, що міст у Станиці Луганській побудують протягом місяця.