Школярі та вчителі миколаївської школи поскаржилися Зеленському на місцеву владу. ВІДЕО

ДУМКА 27, Вересень 2019, 02:19 1147
Школярі та вчителі миколаївської школи поскаржилися Зеленському на місцеву владу. ВІДЕО

Учні, батьки та вчителі Миколаївської школи № 40 записали відеозвернення до Президента України Володимира Зеленського, в якому поскаржилися на місцевих чиновників.

Відповідне відеозвернення вони виклали на YouTube.

У своєму зверненні вони повідомили про тривалу проблему з неможливим проведенням в холодну пору року уроків фізкультури в спортзалі і свят в актовому залі через невідремонтований за кілька років дах.

“Через непрофесійне проведення ремонтних робіт, у 2016 році Миколаївська школа №40 залишилась без актової та спортивної зали, які опинилися в аварійному стані… Міські органи влади дану проблему не вирішують… Тепер розвиток дитини як творчої особистості в нашій школі не є повноцінним”, – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прихильники президента Володимира Зеленського були вкрай незадоволені тим, що звільнені з російського полону моряки поспілкувалися з колишнім главою держави Петром Порошенком.

Так, вони писали, що насправді це не ті моряки, яких звільнили. Також вони порівнювали звільнених людей з Надією Савченко і стверджують, що «вони нічого не навчилися».

Крім того, повідомляється, що раніше Офіс президента Зеленського раніше вимагав від моряків, щоб вони не проводили зустріч з Петром Порошенком, однак останні проігнорували це попередження.