“Слідкуйте за руками”: Ар’єв пояснив, як влада протягує до Конституції федералізацію країни

ДУМКА 16, Грудень 2019, 12:21 267
“Слідкуйте за руками”: Ар’єв пояснив, як влада протягує до Конституції федералізацію країни

Народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Володимир Ар’єв пояснив, як чинна влада намагається протягнути федералізацію країни в Конституції країни.

Про це він написав у себе в блозі.

«Війна – це мир. Свобода – це рабство. Неуцтво – це сила.» Орвелл втілюється у змінах до Конституції. Цю «децентралізацію» із закріпленням прямої одноосібної президентської вертикалі ще будуть аналізувати.

Але є один реальний очевидний СИГНАЛ ТРИВОГИ.

На прямолінійну зміну статусу ОРДЛО у Зеленського не наважились. Вирішили заховати. Отже, Конституція України:

Стаття 92. Виключно законами України визначаються:

ЧИННА РЕДАКЦІЯ: 16) статус столиці України; спеціальний статус інших міст;

ПРОПОНУЄТЬСЯ: 16) адміністративно-територіальний устрій‼️, правовий статус адміністративно-територіальних одиниць‼️; правовий статус міста Києва як столиці України;

Привіт узаконене ОРДЛО простою більшістю ВР у статусі, яке визначать потім. А можна і фактичну федералізацію під таке формулювання потім, якщо домовляться. Кількаходовочка.

Я казав, всі основні дії зі злиття України під вимоги Путіна будуть не в Парижі. Треба стежити за руками потім. Ось, будь ласка, фокус номер раз.

Владі треба показати, що Конституція – не може стати розмінною монетою в небезпечних іграх з Кремлем. Бо на кону не самопіар Зеленського, а безпека України.