“Слуга народу” назвав лексику Зеленського – хамством, зверхністю і брехнею. ВІДЕО

ДУМКА 8, Травень 2020, 02:47 539
“Слуга народу” назвав лексику Зеленського – хамством, зверхністю і брехнею. ВІДЕО

Народний депутат від Партії ” Слуга народу “Данило Гетьманцев заявив, що не знає, що означає термін “хитрозроблені депутати”, але він йому нагадує йому про хамство, зверхність та брехню.

Цікаво, що депутат, мабуть, не врахував, що першим такий термін застосував саме президент Володимир Зеленський, про що і заявила Ірина Геращенко і заздалегіть попросила вибачення за його вживання.

“Сорі, непристойна лексика, але це цитата “самого великого лідера сучасності” Володимира Зеленського. У цьому парламенті є одна хитрозроблена партія, для якої ключове – це політичне дивіденди.

Рік тому пообіцяли політичні дивіденди вчителям – 4000 доларів. Вхопили дивіденди і забули про це. Говорить зараз про політичні дивіденди у вигляді 300 відсотків надбавки лікарям ця хитрозроблена фракція, знаючи, що лікарі отримали від 8 до 280 гривень за березень-квітень так званої надбавки”, – сказала Геращенко.

Депутат від “Слуги народу” був обурений тим, що Геращенко повторила тезу Володимира Зеленського і заявив, що вона йому нагадує про хамство, зарозумілість і брехню.

“Я як доктор юридичних наук і професор Київського національного університету Шевченка не зовсім розумію термін “хитрозроблена фракція” в нашому парламенті. Але добре розумію, що таке хамство, що таке зарозумілість і що таке брехня, яка постійно виходить від однієї фракції парламенту.

Я прошу, щоб мій виступ був сприйнятий як заява до регламентного комітету і щоб регламентний комітет розібрався, чи має право депутат називати фракцію хитрозробленою, що взагалі таке хитрозроблений і чи не є саме цей депутат хитрозроблений”, – сказав він.

Залишається невідомим, чи вимагатимуть” Слуги народу” пояснень від президента Володимира Зеленського, що таке “хитрозроблений”, який застосував цей термін першим.